• Home
  • Про проект
image description

КРАСА КРАЇНИ: КРОК ДО ЗІРОК!

З часів незалежності Україну на різноманітних міжнародних конкурсах традиційно представляють дівчата, які вибороли перемогу в національних конкурсах. Та 
питання в тому, що довгих 25 років долю національних Королев визначали закулісні кастинги та непрозорий відбір учасниць, і це при тому, що тільки участь у будь - якому національному конкурсі краси вартувала не одну тисячу доларів США. 

НАЦІОНАЛЬНИЙ КОНКУРС «КРАСА КРАЇНИ - 2021» руйнує звичну для усіх класичну систему конкурсів, та пропонує революційно інший підхід. 

У Вінниці пройде відбірковий етап Національного конкурсу "КРАСА КРАЇНИ-ВІННИЦЯ 2021" переможниця якого, представить наше місто на Національному конкурсі "КРАСА КРАЇНИ -2021" в м.Вінниця  та матиме можливість позмагатись з найкрасивішими жінками України за головну корону та право представляти нашу Країну на найпрестижнішому світовому конкурсі краси " Mrs Globe 2021" ( "Місіс Земна куля 2021"),який пройде в китайському місці Шеньжень в грудні 2021 року. За титул НАЙКРАСИВІШОЇ ЖІНКИ ПЛАНЕТИ змагатимуться учасниці з більш, ніж 75 країн світу! Це найграндіозніша подія у світі фешн та шоу бізнесу, за якою спостерігають мільйони людей! 

Готові і Ви відкрити свій талант, заявити про себе світові, і отримати шанс стати новою Королевою краси, створивши свою успішну історію? Приєднуйтесь до нас вже зараз! Ваша Корона чекає на Вас!

 

«КРАСА КРАЇНИ» перший і єдиний на сьогодні конкурс краси, який рушить усі стереотипи щодо існуючих конкурсів ті їх принципів. Ми здатні довести, що звання «Королева Краси» – це дійсно досягнення жінки, її колосальний труд та робота над собою. І тільки справжня НАРОДНА КОРОЛЕВА стане володаркою  титулу «КРАСА КРАЇНИ -ВІННИЦЯ» та представить наше місто на Всеукраїнському просторі!