• Home
  • Положения про конкурс

ПОЛОЖЕННЯ

про проведення відбіркового етапу РЕГІНАЛЬНОГО КОНКУРСУ
"КРАСА КРАЇНИ-ВІННИЦЯ 2021"

  1. Мета конкурсу

Основною метою конкурсу «КРАСА КРАЇНИ » (далі Конкурс) є формування в суспільстві образу сучасної української жінки як красивої, обдарованої, вихованої та сильної особистості, матері та берегині. 

  1. Задачі конкурсу

Ключовими задачами конкурсу є:

  • виявлення народною волею шляхом відкритого голосування тієї жінки, яка є прикладом та взірцем для всього міста, а також гідною представницею м.Вінниці на Національному конкурсі краси.
  • пропаганда ідеалів і цінностей інституту сім’ї, принципів здорового способу життя, формування в сучасному суспільстві моди на фізичну та духовну досконалість, патріотичних почуттів.
  1.  Засновники та організатори конкурсу

Бренд «КРАСА КРАЇНИ» - є інтелектуальною власністю Келлер Ірини Володимирівни, яка є засновником та організатором конкурсу в Україні.

Офіційний сайт конкурсу www.vn.krasakrainy.com

Організаційний комітет конкурсу складається з команди маркетологів, аналітиків, контент-менеджерів, піар-менеджерів та інших осіб.

Конкурс підтримує програму «Здолаємо рак разом» Благодійного фонду «Долоні долі», президент фонду Келлер І.В. та маэ особисті благодійні напрямки.

         4.Правила прийому заяв до участі в конкурсі

Заяви на участь у конкурсі приймаються за наступними критеріями:

  • вік від 25 до 45 років, або від 21 за умови наявності дитини;
  • громадянство України;
  • гендерна приналежність.

Для реєстрації на сайті конкурсу необхідно оформити заявку. Надати три якісних фото (портрет ,повний зрість, та фотографія на вибір)

Для оформлення анкети учасниці необхідно представити свої особисті дані, включаючи дату народження, фізичні параметри, номер телефону та електронну адресу. 

Після активації анкети кожна учасниця матиме особисту сторінку на сайті конкурсу, де кожний бажаючий може ознайомитись з її даними, а також проголосувати за неї.

У конкурсі не мають право брати участь особи, притянуті до кримінальної відповідальності, або ті, що мають судимості за тяжкі правопорушення.

У разі передачі недостовірних даних учасницею, її анкета деактивується.

 

Зареєстрована учасниця конкурсу "КРАСА КРАЇНИ-ВІННИЦЯ"не має права брати участь ні в якому іншому конкурсі краси, або проєкті, прямо чи опосередковано пов'язаному з індустрією краси до закінчення її участі у проєкті "КРАСА КРАЇНИ- ВІННИЦЯ".

          5.Етап проведення конкурсу 

Конкурс «КРАСА КРАЇНИ -ВІННИЦЯ» проводиться  онлайн.

 

ОНЛАЙН етап починається з моменту реєстрації учасниць. Кількість подачі анкет до участі у конкурсі не обмежена. Приймають участь усі зареєстровані анкети.Після закінчення реєстрації на офіційному сайті конкурсу розпочинається голосування за учасниць.

 

 Кожна з учасниць повинна підписати офіційний Договір з організатором конкурсу, в якому будуть зазначені права та обов’язки обох сторін. Відмова від підписання Договору з організатором конкурсу є приводом для припинення участі у конкурсі.

 

 

  1. Виявлення переможниці. Інші номінації. Призовий фонд

        Переможниця конкурсу виявляється шляхом підрахунку голосів згідно правил конкурсу. Переможниця здобуває  титул «КРАСА КРАЇНИ-ВІННИЦЯ» з урахуванням року проведення конкурсу. Переможні атрибути залишаються у переможниці назавжди та не належать передаванню наступного року іншій переможниці (за винятком, якщо учасниця виявлена такою, що порушила Правила діючого Положення та підлягає дискваліфікації).

       Переможниця конкурсу також стає офіційною представницею м. Вінниці на Національному конкурсі "КРАСА КРАЇНИ", про що вона обов’язково підписує контракт з директором конкурсу "Краса Країни".

       Переможниця конкурсу підписує Договір з організатором конкурсу, в якому фіксується вся інформація стосовно правил та обов’язків сторін після конкурсу.

Якщо переможниця з будь-яких причин не має можливості представити свою країну на Всеукраінському конкурсі, вона передає це право іншій учасниці на розсуд організаційного комітету.