• Home
 • Положения про конкурс

ПОЛОЖЕННЯ

про проведення відбіркового етапу ЗАГАЛЬНОНАЦІОНАЛЬНОГО КОНКУРСУ
"КРАСА КРАЇНИ-ВІННИЦЯ 2020"

 1. Мета конкурсу

Основною метою конкурсу «КРАСА КРАЇНИ » (далі Конкурс) є формування в суспільстві образу сучасної української жінки як красивої, обдарованої, вихованої та сильної особистості, матері та берегині. 

 1. Задачі конкурсу

Ключовими задачами конкурсу є:

 • виявлення народною волею шляхом відкритого голосування тієї жінки, яка є прикладом та взірцем для всього міста, а також гідною представницею м.Вінниці на Загальнонаціональному конкурсі краси.
 • пропаганда ідеалів і цінностей інституту сім’ї, принципів здорового способу життя, формування в сучасному суспільстві моди на фізичну та духовну досконалість, патріотичних почуттів.
 1.  Засновники та організатори конкурсу

Бренд «КРАСА КРАЇНИ» - є інтелектуальною власністю Келлер Ірини Володимирівни, яка є засновником та організатором конкурсу в Україні.

Офіційний сайт конкурсу www.vn.krasakrainy.com

Організаційний комітет конкурсу складається з команди маркетологів, аналітиків, контент-менеджерів, піар-менеджерів та інших осіб.

Конкурс підтримує програму «Здолаємо рак разом» Благодійного фонду «Долоні долі», президент фонду Келлер І.В. та маэ особисті благодійні напрямки.

         4.Правила прийому заяв до участі в конкурсі

Заяви на участь у конкурсі приймаються за наступними критеріями:

 • вік від 25 до 45 років, або від 21 за умови наявності дитини;
 • громадянство України;
 • гендерна приналежність.

Для реєстрації на сайті конкурсу необхідно оформити заявку. Обов’язковою умовою конкурсу є зйомка фото-портфолію та відео-візитки для кожної учасниці в фірмовому стилі для розміщення в анкеті на особистій сторінці офіційного сайту. Для цього кожна учасниця повинна сплатити організаційний внесок у розмірі, встановленому організаторами проекту, на офіційному сайті конкурсу за системою LiqPay.

Для оформлення анкети учасниці необхідно представити свої особисті дані, включаючи дату народження, фізичні параметри, номер телефону та електронну адресу. 

Після активації анкети кожна учасниця матиме особисту сторінку на сайті конкурсу, де кожний бажаючий може ознайомитись з її даними, а також проголосувати за неї.

У конкурсі не мають право брати участь особи, притянуті до кримінальної відповідальності, або ті, що мають судимості за тяжкі правопорушення.

У разі передачі недостовірних даних учасницею, її анкета деактивується.

Факт сплати учасницею організаційного збору підтверджує її згоду стосовно участі у конкурсі і означає, що учасниця погоджується з тим, що її ім’я, прізвище, фотографії можуть бути використані організаційним комітетом в рекламних цілях конкурсу.

Зареєстрована учасниця конкурсу "КРАСА КРАЇНИ-ВІННИЦЯ"не має права брати участь ні в якому іншому конкурсі краси, або проекті, прямо чи опосередковано пов'язаному з індустрією краси до закінчення її участі у проекті "КРАСА КРАЇНИ- ВІННИЦЯ".

          5.Етапи проведення конкурсу та його кількісний склад

Конкурс «КРАСА КРАЇНИ -ВІННИЦЯ» проводиться в два етапи: онлайн та офлайн.

І етап - ПІВФІНАЛ

ОНЛАЙН етап починається з моменту реєстрації учасниць. Кількість подачі анкет до участі у конкурсі обмежена. Усі зареєстровані анкети попадають у ФІНАЛ конкурсу. Після закінчення реєстрації на офіційному сайті конкурсу розпочинається підготовка до фіналу конкурсу.

 

ОФЛАЙН ЕТАП складається з підготовки та проведення СУПЕРФІНАЛУ - "Марафону краси" з  учасницями, які увійшли до фіналуКожна з фіналісток повинна підписати офіційний Договір з організатором конкурсу, в якому будуть зазначені права та обов’язки обох сторін, а також умови проведення суперфіналу. Відмова від підписання Договору з організатором конкурсу є приводом для припинення участі у конкурсі.

Також обов’язковою умовою для всіх фіналісток є сплата організаційного внеску.разом з підписанням Договору з організатором конкурсу. Не сплата орг внеску вважається за порушення правил та є приводом для припинення подальшої участі у конкурсі.

 

Дати фіналу зазначені також на  сайті конкурсу.

Дата та місце проведення Суперфіналу зазначаються на офіційному сайті та/або на офіційних сторінках конкурсу «КРАСА КРАЇНИ-ВІННИЦЯ 2020».

 1.  Склад журі, принцип оцінювання конкурсанток.

Склад журі затверджується згідно партнерським домовленостям, особистим побажанням організатора, а також необхідністю залучення експертів у світі фешн та шоу бізнеса.

Судійство у суперфіналі відбувається за шкалою у 10 балів за кожний оцінюваний вихід.

Загальний бал учасниць суперфіналу складатиметься із:

 • суми оцінок суддів;
 • голосів в особистих анкетах на сайті конкурсу;
 1. Виявлення переможниці. Інші номінації. Призовий фонд

        Переможниця конкурсу виявляється шляхом підрахунку балів згідно правил, описаних в п.6 діючого Положення. Переможниця здобуває  титул «КРАСА КРАЇНИ-ВІННИЦЯ» з урахуванням року проведення конкурсу. Переможні атрибути залишаються у переможниці назавжди та не належать передаванню наступного року іншій переможниці (за винятком, якщо учасниця виявлена такою, що порушила Правила діючого Положення та підлягає дискваліфікації).

       Переможниця конкурсу також стає офіційною представницею м. Вінниці на Загальнонаціональному конкурсі "КРАСА КРАЇНИ", про що вона обов’язково підписує контракт з директором конкурсу "Краса Країни".

       Переможниця конкурсу підписує Договір з організатором конкурсу, в якому фіксується вся інформація стосовно правил та обов’язків сторін після конкурсу.

                   Інші переможні титули:

 • ІІ КРАСА КРАЇНИ
 • ІІІ КРАСА КРАЇНИ
 • ВИБІР КРАЇНИ-ВІННИЦЯ

Титул «ВИБІР КРАЇНИ -ВІННИЦЯ» надається тій учасниці, яка набрала найбільшу кількість голосів в онлайн голосуванні. Якщо титули «КРАСА КРАЇНИ-ВІННИЦЯ» та «ВИБІР КРАЇНИ-ВІННИЦЯ» виграла одна учасниця, то титул «ВИБІР КРАЇНИ-ВІННИЦЯ» передається учасниці, яка є другою в рейтингу онлайн голосування.

            Організаційний комітет залишає за собою право присвоювати також інші нагородні титули і номінації з урахуванням конкурсного сценарію.

Якщо переможниця з будь-яких причин не має можливості представити свою країну на міжнародному конкурсі, вона передає це право іншій учасниці на розсуд організаційного комітету.

Призовий фонд конкурсу складається призів і подарунків від партнерів конкурсу.

   8.Інші умови

Організаційний комітет залишає за собою право змінювати дату та місце проведення конкурсу, та/або вносити правки до сценарію конкурсу.

Організаційний комітет залишає за собою право дискваліфікації учасниці за умов:

 •   грубого та систематичного порушення умов конкурсу,розповсюдження завідомо неправдивої інформації стосовно організатора та/або команди конкурсу, а також його учасниць;
 • розповсюдження інформації стосовно сценарію суперфіналу конкурсу без відома організатора;
 • систематичного запізнення, або ігнорування офіційних репетицій в рамках підготовки до суперфіналу без узгодження з організатором;                                                                                                                                                     9.  Інформаційне супроводження заходу

Конкурс рекламується та висвітлюється в усіх засобах масової інформації, акредитованих до роботи на Загальнонаціональному конкурсі  «КРАСА КРАЇНИ -ВІННИЦЯ».

10. Спонсори та партнери

Для матеріального забезпечення конкурсу та задля формування призового фонду і рекламно-інформаційної підтримки до заходу залучаються спонсори та партнери. Фінансування конкурсу здійснюється за рахунок частки організаційних та спонсорських внесків.