• Home
  • Партнери

Наші партнери

sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor

Cучасний світ належить переможцям. Тим, хто наважився бути на крок попереду всіх інших, зробивши цей вирішальний крок на мить раніше інших.

"КРАСА КРАЇНИ" - це ПЕРШИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ НАРОДНИЙ КОНКУРС КРАСИ, де МАЙБУТНЮ КОРОЛЕВУ ОБЕРУТЬ відкритим  голосуванням. Вперше у Вінниці відбудеться відбірковий етап Регіонального конкурсу "КРАСА КРАЇНИ -ВІННИЦЯ 2021". Фінал конкурсу відбудеться 20 березня 2021 року на одній з головних сцен Вінниці за участю українських зірок шоу-бізнесу та відомих гостей міста.

Приєднуйтесь! Ми відкриті до взамовигідної співпраці, якщо Ви поділяєте наші цінності, готові до нових амбітних проектів, та бажаєте стати рівноцінним партнером наймасштабнішого конкурсу .

 Охоплення великої аудиторії в соцмережах, найкрасивіші учасниці з усієї Вінниці.  Переможниця відбіркового етапу представить наше місто на Гранд фіналі Національного конкурсу"КРАСА КРАЇНИ 2021"

"КРАСА КРАЇНИ 2021" у м. Київ - це мега шоу, яке назавжди увійде в національну історію України, лишившись яскравими текстами і репортажами у тисячах публікаціях медіа та серцях людей.

Готові розділити з нами грандіозний успіх? Будемо ради створити історію разом!

 

З питань стосовно співпраці заповніть, будь ласка, форму СТАТИ ПАРТНЕРОМ, або переходьте у розділ сайту КОНТАКТИ!